Інтергрупа

ВСЕУКраїнська Інтергрупа

Що це таке?

Інтергрупа служить для налагодження зв'язків та комунікацій між різними групами ДДА та іншими організаціями, що надають послуги співтовариству ДДА в певному регіоні/місті. Членами Інтергрупи є представники від кожної групи. Інтергрупа розвиває і просуває ідеї співтовариства ДДА і включає такі служіння як Голова, Секретар, Казначей та ряд інших. Всі служіння обираються та виконуються добровільно членами ДДА.

ВСЕУКраїнська Інтергрупа (ВСЕУК):

На даний момент Інтергрупа збирається раз або двічі на місяць, залежно від потреб. Під час зборів обговорюються пропозиції, вирішуються актуальні проблеми та питання, відбувається процес голосування з питань, що стосуються ДДА в цілому. Інтергрупа також керує та опікується коштами – добровільними внесками від груп ДДА, які використовуються для організації форумів, публікації матеріалів ДДА та фінансування різноманітних проектів, які ухвалені Інтергрупою.

Які обов’язки представника групи в Інтергрупі?

 • Відвідувати збори Інтергрупи.

 • Знайомити членів своєї групи з інформацією та звітами Інтергрупи.

 • Сповіщати Інтергрупу про питання та пропозиції, які хвилюють його групу.

 • Брати участь в роботі Інтергрупи та комітетів: допомагати у обслуговуванні груп, допомагати у здійсненні технічної підтримки сайту, надавати допомогу під час організації заходів та форумів.


Участь

Запрошуємо від кожної групи існуючої в Україні делегувати двох представників для участі у роботі інтергрупи. "Наше загальне благополуччя повинне стояти на першому місці, особисте одужання залежить від єдності ДДА." (Традиція 1)


Де відбуваються зустрічі Інтергрупи?

Зустрічі відбуваються в Скайп.


Як зв'язатися?

Зв'язатися з Інтергрупою Ви можете через представника Інтергрупи в групі ДДА вашого міста, яку Ви відвідуєте, або безпосередньо:

+38 066 218 55 40

+38 096 162 30 02

+38 067 920 79 29 (замовлення літератури)

e-mail: dda.ukraina@gmail.com

або знайди нас у фейсбук - профіль "Dda Ukraina" чи у телеграм - "ДДА-Україна"

Про створення

Українського Комітету Обслуговування ДДА

17-19 лютого 2017 року у місті Староконстянтинів Хмельницької області проходив Форум ДДА на тему «Стати самому собі люблячими батьками».

У рамках цього Форуму було прийнято рішення про створення Обслуговуючого Комітету із шести вибраних з довірою представників живих груп з різних міст України і одного зацікавленого ініціативного члена ДДА.

19 лютого 2017 року відбулось перше робоче зібрання Комітету. І цей день можна вважати офіційним днем створення Всеукраїнського Обслуговуючого Комітету.

Відбулося обговорення розвитку ДДА в Україні, актуальні питання створення, взаємодії і комунікації груп. Були сформовані цілі і задачі УКО ДДА:

 1. Донесення ідей співдружності тим, хто ще страждає від виховання в алкогольних або будь яких інших дисфункційних сім'ях;

 2. Створення і підтримка україномовного сайту ДДА;

 3. Допомога у створенні нових груп (у т.ч. скайп-груп);

 4. Планування і проведення Форумів ДДА;

 5. Збір 7-ої Традиції для обслуговування спільноти ДДА;

 6. Переклад українською мовою, друк і розповсюдження затвердженої літератури ДДА;

 7. Функціонування «Гарячої лінії»;

 8. Взаємодія з іншими структурами ДДА: регіональними Комітетами і ВСО ВДА;

На робочому зібранні на 6 місяців були розподілені такі служіння:

 • Голова Комітету

 • Секретар

 • Казначей

 • Зв'язки з громадськістю

 • Відповідальний за літературу

 • Створювач і обслуговуючий сайту

 • Інформаційний координатор