Інтергрупа

ВСЕУКраїнська Інтергрупа

Що це таке?

Інтергрупа служить для налагодження зв'язків та комунікацій між різними групами ДДА та іншими організаціями, що надають послуги співтовариству ДДА в певному регіоні/місті. Членами Інтергрупи є представники від кожної групи. Інтергрупа розвиває і просуває ідеї співтовариства ДДА і включає такі служіння як Голова, Секретар, Казначей та ряд інших. Всі служіння обираються та виконуються добровільно  членами ДДА.

ВСЕУКраїнська Інтергрупа (ВСЕУК):

На даний момент Інтергрупа збирається раз або двічі на місяць, залежно від потреб. Під час зборів обговорюються пропозиції, вирішуються актуальні проблеми та питання, відбувається процес голосування з питань, що стосуються ДДА в цілому. Інтергрупа також керує та опікується коштами – добровільними внесками від груп ДДА, які використовуються для організації форумів, публікації матеріалів ДДА та фінансування різноманітних проектів, які ухвалені Інтергрупою.

 

Які обов’язки представника групи в Інтергрупі?


Участь

Запрошуємо від кожної групи існуючої в Україні делегувати двох представників для участі у роботі інтергрупи. "Наше загальне благополуччя повинне стояти на першому місці, особисте одужання залежить від єдності ДДА." (Традиція 1)


Де відбуваються зустрічі Інтергрупи?

Зустрічі відбуваються у Телеграмі.


Як зв'язатися?

Зв'язатися з Інтергрупою Ви можете через представника Інтергрупи в групі ДДА вашого міста, яку Ви відвідуєте, або безпосередньо:

+38 067 27 27 751 (вайбер, телеграм)

+38 067 129 02 80 - замовлення літератури (Алла)

e-mail: dda.ukraina@gmail.com

Про створення Українського Комітету Обслуговування ДДА

17-19 лютого 2017 року у місті Староконстянтинів Хмельницької області проходив Форум ДДА на тему «Стати самому собі люблячими батьками».

У рамках цього Форуму було прийнято рішення про створення Обслуговуючого Комітету із шести вибраних з довірою представників живих груп з різних міст України і одного зацікавленого ініціативного члена ДДА.

19 лютого 2017 року відбулось перше робоче зібрання Комітету. І цей день можна вважати офіційним днем створення Всеукраїнського Обслуговуючого Комітету.

Відбулося обговорення розвитку ДДА в Україні, актуальні питання створення, взаємодії і комунікації груп. Були сформовані цілі і задачі УКО ДДА:

На робочому зібранні на 6 місяців були розподілені такі служіння: